close
تبلیغات در اینترنت
X ???? ???????
X ???? ???????
ممنوع التحصیل شدن سعید مرادی نقدهی
loading...

نقده نیوز

سعید مرادی نقده فعال دانشجویی در کنکور کارشناسی ارشد سال 89 از سوی هیئت گزینش سازمان سنجش ممنوع التحصیل اعلام شده است.. سعید مرادی نقده دانشجوی رشته حقوق دانشگاه گیلان و از فعالین دانشجویی مدیر مسئول سابق نشریه قوپوز ،عضو شورای سردبیری نشریه چاغری دبیر انجمن شهریار وانجمن اسلامی و از فعالین دانشجویی درستاد اصلاح طلبان گیلان در انتخابات ریاست جمهوری 88 ایران میباشد.وی اخیرا با ارسال نامه ای به نمایندگان مجلس اعتراض خود را از بی پاسخ ماندن پیگیریها و تلاشهای خود در مراجعه به سازمان سنجش مقامات ومسئولین…

ممنوع التحصیل شدن سعید مرادی نقدهی

سعید مرادی نقده فعال دانشجویی در کنکور کارشناسی ارشد سال 89 از سوی هیئت گزینش سازمان سنجش ممنوع التحصیل اعلام شده است..

سعید مرادی نقده دانشجوی رشته حقوق دانشگاه گیلان و از فعالین دانشجویی مدیر مسئول سابق نشریه قوپوز ،عضو شورای سردبیری نشریه چاغری دبیر انجمن شهریار وانجمن اسلامی و از فعالین دانشجویی درستاد اصلاح طلبان گیلان در انتخابات ریاست جمهوری 88 ایران میباشد.وی اخیرا با ارسال نامه ای به نمایندگان مجلس اعتراض خود را از بی پاسخ ماندن پیگیریها و تلاشهای خود در مراجعه به سازمان سنجش مقامات ومسئولین کشوری بیان داشته است. متن نامه وی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اقرا باسمه ربک الذی خلق...

خدمت آقایان :

دکتر علی لاریجانی ،ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

دکتر جواد جهانگیرزاده ،نماینده محترم مردم ارومیه

علی زنجانی حسنلویی،نماینده محترم مردم نقده و اشنویه

با سلام

چندین بار قصد کردم که دست به قلم شوم ونامه ای از سر درد به شما بنویسم اما قلم مرا یاری نکرد.در این چند سالی که در منصب نمایندگی مجلس قرار دارید مطمئنا از اوضاع دانشگاهیان ،اساتید و دانشجویان مطلع هستید ؟آیا کلماتی مانند نقلاب فرهنگی دوم، بازنشستگی اجباری اساتید دانشگاه، بازداشت وتعلیق دانشجویان منتقد دولت به گوشتان خورده است؟از گرفتاری عزیزان دانشجوی فعال در نشریات، انجمنهای اسلامی وکانونهای فرهنگی که توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری دولت کریمه آقای احمدی نژاد ایجد شده آگاهید؟ حتما که مطلع و با خبرید که اینها خبرهای تازه ای نیستند.چرا که به فرموده امام (ره):«مجلس در راس امور است» و چه امری مهمتر از وضعیت دانشگاهها و موسسات آموزش عالی .

جناب آقای رئیس ونمایندگان محترم مجلس!

چندماهی از پیروزی آقای احمدی نژاددر انتخابات ریاست جمهوری84 نگذشته بودکه زمزمه هایی رسید مبنی بر ایجاد فضای امنیتی در دانشگاهها وشروع انقلاب فرهنگی دوم، افزایش فشار بر دانشجویان فعال و منتقد، توقیف نشریات دانشجویی و اینکه در آزمون کارشناسی ارشد عده زیادی از داوطلبین علیرغم کسب رتبه های عالی توسط هیئت گزینش سازمان سنجش ستاره دار شناخته شده و اجازه تحصیل در آن مقطع را به انها نداده اند.این اتفاق در سالهای بعد نیز با شدت وحدت بیشتری تکرار شد.دانشجویان ستاره دار و خانواده های محترمشان با بیان اعتراض ونامه نگاری به نمایندگاه محترم مجلس، مقامات و مسئولین عالیرتبه نظام و اعلام شکایت به دیوان عدالت اداری خواستار رفع تبعیض واحقاق حق قانونی خود شدند.اما علی الظاهر دولت مهرورز و وزارت علوم محترمشان عزمشان را جزم کرده بودند تا به هر طریقی که شده تفسیرهای مجعول نادرست وخلاف واقع خود از فرمایشات امام خمینی و رهبر انقلاب را صورت تحقق ببخشند.امری که در دور دوم ریاست پر حرف وحدیثشان به حدی رسیده که حتی صدای مراجع تقلید ر نیز در آورده است.

مقام رهبری در وقایع تیر 78 فرمودند «خدا لعنت کند دستهایی را که نمیگذارند دانشجو سیاسی باشد».در سالهای اخیر نیز در دیدارهای مختلفی که با جامعه علمی _دانشگاهی کشور داشتند بر مسئولیت اجتماعی_سیاسی دانشجویان تاکید داشته و دارا بودن بینش و تحلیل از اوضاع کشور بدون دنباله روی از گروهها وجناهای سیاسی را از وظایف دانشگاهیان دانسته اند.اما متاسفانه آنچه در واقعیت به وقوع پیوسته خلاف این فرمایشات را میرساند.بازداشت وتعلیق صدها تن از فعالین دانشجویی آذربایجانی در سال 85 و تیر 87 به علاوه اتفاقات ناگوار خرداد 88 که دل هر ایرانی مسلمان را به درد می آورد تنها گوشه ای از واقعیات جامعه دانشگاهی است. دانشجویانی که اکثر آنها متعهد و از خانواده های با ایمانی بودند که نتوانستند وجدان خودرادر قبال اوضاع کشور خاموش نگهدارند و مسئولیت اجتماعی خود را از یاد نبردند اما چنان بلایی سرشان امد که خود خبر دارید.به خدا شرمم می آید در حالیکه دوستان وهمکلاسیهای من ماهها است که در بازداشت به سر میبرند و عده کثیری هم در حال سپری کردن حبسهای چندین ساله خود هستند در این اوضاع مدعای حق ادامه تحصیل خود را به شما عرضه کنم.

در هر حال جناب آقای رئیس و نمایندگان عزیز!

بنده سعید مرادی نقده،دانشجوی رشته حقوق دانشگاه گیلان و داوطلب کنکور کارشناسی ارشد سال 89 مثل چه بسیار از همقطاران و همردیفانم در طول دوران تحصیل با سودای تعالی خود و میهن اسلامی بدون اندک غفلتی در علم آموزی وتحقیق و پژوهش در فعالیتهای اجتماعی و سیاسی دانشجویی هم دستی داشته ام.سابقه بنده نیز گواه آن است که در مدت حضور در نهادهای و کانونهای دانشجویی و یا ستادهای انتخاباتی به هیچ وجه از قوانین عادی ورسمی کشور وآیین نامه های دانشگاهی تخطئی ننموده ام. به طوریکه حتی یک اخطار کتبی هم از سوی کمیته انضباطی دانشگاه گیلان در یافت ننموده ام. جهت اطلاع میتوانید از حراست دانشگاه استعلام بفرمایید. لازم به ذکر است اگر چه دو بار که مدت هر یک کمتر از یک ماه بود خدمت دوستان امنیتی بازداشت شده ام اما خوشبختانه از سر رافت بوده یا حکمت و یا تقدیر تا به حال حکمی از محاکم قضایی در یافت نکرده ام. تا اینکه در این اواخر جهت رفع به اصطلاح نقایص!! پرونده کنکور کارشناسی ارشد به هیئت گزینش سازمان سنجش کراجعه کرده بودم که اطلاع یافتم آن هیئت مقرر فرموده اند که ادامه تحصیل به صلاح خود و خانواده ام نیست! و بدین ترتیب مرا از ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس بازداشتند.

 

!آقایان نماینده مجلس

شما خود در جایگاهی قرار دارید که وظیفه اصلی آن بعد از قانونگذاری ،نظارت بر قوه مجریه وحسن اجرای قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی است.ابزار قانونی این امر توسط قانونگذار سوال، تذکر واستیضاح تعیین شده است.تکرار این جمله امام(ره) که در ابتدا عرض کردم شایداساعه ادب خدمت نمایندگان باشد اما در این خزان پاییزی به نظر میرسد بیش از این بایستی مستمسک قرار گیرد که «مجلس در راس امور است». مطمئنا امور دانشگاه به ویژه وضعیت دانشجویان ستاره دار واجد اهمیت و ارزش و توجیه منطقی در محضر نمایندگاه مجلس هستند که لیاقت چند دقیقه سوال از ریاست جمهوری محترم ،وزیر علوم و مسئولین سازمان سنجش داشته باشند.حال درخواست دارم اگر مایلید اعتماد سلب شده دانشجویان ستاره دار از نمایندگان مجلس، مسئولین وزارت علوم و مخصوصا جناب آقای احمدی نژاد بیش از این زایل نگردد چندین تذکر و سوال ذیل را در حق ما مبذول فرمایید:

مگر نه اینست که دانشگاه را مبدا تحولات می شناسیم ودانشجو باید سیاسی باشد، پس چرا فعالین دانشجویی منتقد دولت متحمل هزینه های زیادی شده و از حق طبیعی خود جهت ادامه تحصیل محروم میشوند؟آیا با حق ادامه تحصیل آشنایی دارید و تا به حال به اصول 3،20،و 30 قانون اساسی ومواد 22 و 27 اعلامیه حقوق بشر و ماده 13 میثاق بین المللی حقوق اقتصادی اجتماعی وفرهنگی نگاهی انداخته اید؟ شاید این اصول را نیز همچون قطعنامه های شورای امنیت بی ارزش و عبث میپندارید واعتنایی به آنها قائل نیستید؟ اما بدانید باعث تاسف بسیار است که در مناظره های انتخاباتی به ویژه در مقابل همزبان عزیزم مهندس موسوی از پایبندی به قوانین دم میزدید اما به قوانین مصوب خودتان ترتیب اثر نداده و آنها را نقض میکنید. حل و رفع این تناقض آشکار و تبعیض آمیز بر عهده نمایندگان محترم مجلس است اما از آنجایی که ایشان را نازلتر از خود میدانید چندان امیدی با آن هم ندارم.

مگر نه اینکه در تعالم مذهبی ما مقام عالم والاتر از شهید شناخته شده است و حق تحصیل جزو حقوق اولیه شناخته شده است که اگر در چین هم باشد بایستی در جستجوی آن دریغ نورزیم؟ سه سال است که برای دانشجویان ناصالح از نظر سازمان سنجش کارنامه هم صادر نمیکنند آیا لیاقت دریافت کارنامه ی آزمونی که در آن ثبت نام و شرکت کرده ایم نیز نداریم؟

آقای رئیس جمهور وزیر محترم علوم و مسئولین سنجش

!

من دانشجویی که با شما سخن میگویم بیش از یک سال است که پدر و مادرم جدا ازهم زندگی میکنند و مادرم با 4/3حقوق بازنشستگی پدرم زندگی من و برادر کوچکم را با خون دل و زحمات فراوان اداره میکند به امید انکه من و برادرم در دانشگاههای سراسری قبول شده و مدارج علمی را با افتخار طی کنیم..به همین دلیل تبعا بنده در کنار تحصیل و آماده سازی برای کنکورکارشناسی ارشد در این یک سال برای اینکه فشار زیادی به خانواده وارد نیاید مجبور بودم علاوه بر دانشجویی شغل شریف کار گری را هم تجربه کرده باشم. بنا براین چرا از همان ابتده صلاحیت من را بررسی نمیکنید تا اینهمه وقت و انرژی بیحاصل را به جای علم آموزی صرف کار بکنم که صلاحیت آن را دارم؟

راهی که در پیش گرفته اید نه به صلاح دانشجو نه دین و مذهب نه آینده انقلاب و نه حتی بشر است .دانشگاهی را که میخواهید با این اعمال و محدودیتها وممنوعیتها اسلامیش کنید به نظر میرسد اندک مایه های انسانی خود رادر حال از دست دادن است.. مگر میشود دانشگاه را از روح آکادمیک آن یعنی آزادی و آزاد اندیشی ونقد علمی محروم کرد و انتظار داشت که رتبه های علمی جها از ان کشور ما باشد؟

در پایان از نمایندگان هم زبان خودم میخواهم که این ضرب المثل شیرین تورکی آذربایجانی را هم بر مجلسیان و هم بر مسئولین اجرایی فعلی کشور متذکر شوند که

قیش گئدر آما اوزو قارالیخ کوموره قال »

سعید مرادی نقده دانشجوی ممنوع التحصیل کارشناسی ارشد سال 89

مهر ماه 1389 هجری شمسی

محمد امین رسولزاده بازدید : 764 سه شنبه 11 / 8 / 1389 زمان : 14:39 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط هر روز آخرین خبر استخدامی را برات اس ام اس میفرستیم در تاریخ 1393/10/9 و 4:10 دقیقه ارسال شده است

سلام وقت بخیر

اگه تمایل داری هر روز آخرین اخبار استخدامی شرکت ، سازمان های دولتی را دریافت کنی

می تونی به لینک زیر جهت فعال سازی بری

http://sms.mida-co.ir/newsletter/6/estekhtam

این نظر توسط دریافت پنل رایگان به همراه خط اختصاصی با پیش شماره 50005 در تاریخ 1393/9/7 و 2:15 دقیقه ارسال شده است

باسلام خدمت شما مدیر عزیز

جهت ثبت نام پنل اس ام اس رایگان با همراه خط اختصاصی با پیش شماره 50005 می توانید به آدرس

http://50005.mida-co.ir

مراجعه نمائید.

منتظر حضور گرمتون هستیم

mida-co.ir

این نظر توسط پیشنهاد یک کسب کار هوشمندانه در تاریخ 1393/8/26 و 1:25 دقیقه ارسال شده است

با سلام خدمت شما

این پیام احتمالا آینده ی تجاری شما را متحول خواهد کرد

شما می توانید با حداقل سرمایه ی اولیه ،

صاحب جامع ترین مرکز فروشگاهی و خدماتی شهرتان شوید

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت WWW.IBP24.ORG مراجعه نمایید

این نظر توسط سامانه پیامک در تاریخ 1393/7/2 و 1:36 دقیقه ارسال شده است

با سلام خدمت شما مدیر محترم
شما می توانید با عضویت در طرح همکاری فروش پنل و خطوط پیامکی از بازدید کننده وبلاک خود درآمد کسب کنید
ابتدا وارد آدرس زیر شوید و مراحل ثبت نام رو کامل نمائید
http://sms.mida-co.ir/hamkar
سپس وارد پنل کاربری شوید و از قسمت شبکه فروش و بازاریابی کد های مربوط به فروش پنل را در سایت خود قراردهید بعد از معرفی هر کاربر به شما 25 درصد سود فروش داده می شود
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمائید
mida-co.ir
info@mida-co.ir

این نظر توسط سامانه پیامک در تاریخ 1393/4/20 و 3:57 دقیقه ارسال شده است

با سلام خدمت شما مدیر محترم

برای داشتن یک سامانه حرفه ای و رایگان همین حالا اقدام نمائید. سامانه sms5002.ir به شما یک پنل پیامک کاملا اختصاصی رایگان می دهد با این سامانه پنل ارتباطی جدیدی بین سایت و کاربران خود آغاز کنید. برای فعال سازی همین حالا اقدام نمائید.

جهت ثبت نام به آدرس زیر مراجعه نمائید

sms5002.ir/register.php

این نظر توسط رزرو هتل با 50 درصد تخفیف در تاریخ 1392/2/25 و 15:59 دقیقه ارسال شده است


رزرو هتل شیراز ، کیش ، قشم ، مشهد و تمام نقاط با 50 درصد تخفیف

لینک رزرو هتل بشه به egardesh.com

شماره تماس : 021-44151435 و 44155227-021مشاهده اطلاعات بیشتر در www.egardesh.com

سامانه رزرواسیون مهر

راحت ، ارزان و با اطمینان خرید کنید

این نظر توسط مهاجرت ويزا تور مسافرت صرافي در تاریخ 1391/8/9 و 22:11 دقیقه ارسال شده است

پيشنهاد ويژه مدير وبلاگ به بازديد كنندگان:سايت مجله خبري ايراني مهاجريست بهترين سايت اطلاع رساني از آخرين اخبار و مقالات و بانك اطلاعات در ضمينه هاي:

1. راهنماي مهاجرت, شرايط مهاجرت و دريافت ويزا

2. معرفي تورهاي مسافرتي معتبر

3. معرفي صرافي هاي معتبر

4. معرفي مراكز اقامتي, هتلها, مراكز خريد و جاذبه هاي توريستي تمام كشورها

5. راهنماي اخذ بورس تحصيلي رايگان از كشورها

6. معرفي فرصت هاي سرمايه گذاري داخلي و خارجي

و هزاران مطلب و اخبار به روز در ارتباط با صنعت گردشگري و توريسم, آموزش, تجارت و ... در اختيار بازديدكنندگان قرار ميدهد.حتما از اين سايت جذاب بازديد نماييد.

WWW.MOHAJERIST.COM

این نظر توسط اوروج در تاریخ 1390/1/7 و 20:17 دقیقه ارسال شده است

طبق قانون اساسی تحصیل و آموزش حق همه هست.این حکم برخلاف قانون اساسی است.

این نظر توسط منتظر مهدی در تاریخ 1389/11/29 و 11:20 دقیقه ارسال شده است

سلام
شما در نوشتار تان از زمین و زمان گله کرده اید و به ریاست و نمایندگان مجلس شکوه برده اید که چنین و چنان شد صرفنظر از اینکه ادعا نمی تواند وقوع امری را ثابت کند مگر اینکه ادله و مستندات قطعی ارائه گردد جمله اخیر را در باره مطالبی گفتم که به دولت دکتر احمدی نژاد نسبت داده اید و اما در مورداینکه ادعا می کنید ممنوع التحصیل شده اید هنوز علت یا عللی که مسئولان را واداشته تا شما را ممنوع از تحصیل علم کنند بیان ننموده اید شاید ایشان حق داشته باشند که چنین تصمیمی گرفته باشند
البته ناراحت نباشید اگه علت ها رو بگوئید البته صادقانه شاید مردم بهتر قضاوت کنند
اما روی دیگر سکه برادر من و همدین و همکیش من ، من و شما در مملکتی زندگی می کنیم که مردم سالاری دینی بر آن حکم فرماست و این عین حقیقت است که سرنوشتمان در دست خودمان است و این از نعمات انقلابمان است آنانکه شما رو ممنوع التحصیل کرده اند صرفنظر از حسن و قبح عملشان تصمیم شان در راستای قانونی گرفته شده است که همان افرادی که شما متوسل به آنها شده اید (البته نوعی و یا همتایان آنان در ادوار مختلف مجلس)آن را تصویب کرده اند و این عمل هیچ ربطی به هیچ دولت یا خدای ناکرده به نظام اسلامی ندارد و مستقیما متوجه خود ماست که در اثر تبلیغات عیر واقع بعضی افراد افراد نالایق را بنا به دلایل مختلف روانه خانه مجلس و سرای قانون گذاری می کنیم پس خود کرده را تدبیر نیست. بدرود

این نظر توسط elyar در تاریخ 1389/8/29 و 4:44 دقیقه ارسال شده است

çox təəsufludur


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
از کلیه دوستان و همشهریانی که خواهان نویسندگی در این وبلاگ میباشند دعوت به همکاری مینمایم.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 69
 • کل نظرات : 31
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 15
 • بازدید امروز : 42
 • باردید دیروز : 39
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 233
 • بازدید ماه : 835
 • بازدید سال : 835
 • بازدید کلی : 80,114